Autor: admin - Sobota, 04.09. 2021 - 19:20:06

SK STAP-TRATEC Vilémov - FK Tatran Kadaň 1:3 poločas 0:0

Branky domácí: 47´ Vavroušek 1:0.
Karty domácí: 54´ Kučera žlutá, 57´ Havel žlutá, 91´ Vavroušek žlutá.
Branky Hosté: 53´ Janošík 1:1, 70´ Valenta 1:2 , 85´ Valenta  1:3.
Karty hosté: 33´ Hyský žlutá, 58´ Zralík žlutá.

Tatran v 6. kole nastoupil proti Vilémovu pouze se dvěma náhradníky do poločasu se na obou stranách ani jednou neskórovalo. Začátek druhého poločasu nezačal pro Tatran dobře hned ve 47. minutě poslal domácí do vedení Vavroušek 1:0. Tatran se však nezalekl a hned v 53. minutě srovnal skóre na 1:1 Patrik Janošík. Po této brance již Tatran předváděl excelentní fotbal v 70. minutě poprvé překonal domácího Vaňáka Dominik Valenta. O další branku a poslední branku druhého poločasu se opět postaral v 85. minutě Dominik Valenta, kterému se po dnešním zápasu podařilo uštědřit soupeřům již celkem 5 branek. Tatran si opět veze domů 3 body a posouvá se na 5 příčku tabulky.

Zástupce kapitána: Vavroušek Aleš
Sestava domácí: Vaňák Martin (K) B, Rybář Marek, Honců Valdemar, Kučera Miloslav, Šmalcl Vlastimil, Čonka Miroslav, Zima Antonín, Meidl Lukáš, Vavroušek Aleš, Havel Patrik, Kurel Petr.
Připraveni: Snášel Ladislav, Jirchář Václav, Jirchář Václav, Štefan Miloš, Dvořák Jakub.
Střídání domácí: 46´ Meidl  < ----- > Kramer
                           81´ Šmalcl < ----- > Štefan

Vedoucí:
Pelešková Alena
Trenér: Peštuka Jan
Asistent1: Čibenka Richard
Sestava hosté: Hanuš Milan B, Valenta Dominik, Salač Václav, Zralík Jakub, Janošík Patrik, Hyský Václav, Karban Vít (K), Havliš Daniel, Zaržický Miroslav, Kiliján Jakub, Hlavatý Štěpán.
Připraveni: Holický Richard, Čibenka Richard.
Střídání hosté: 71´ Hyský   < ----- > Holický
                         64´ Valenta < ----- > Čibenka