TOPlist

Tak už to konečně přišlo.

Autor: admin - Pondělí, 06.04. 2009 - 20:06:34
Téma: Zprávy ze zápasů

Po dvou nepovedených zápasech v Proboštově a doma se Žatcem jsme se konečně dočkali vítězství. V dalším kole krajského přeboru jsme doma přivítali Litvínov. Hosté přijeli s úplně jiným celkem, než se kterým jsme hráli na podzim. Byli to samí mladí hráči a tak naše mužstvo bylo co do kvality zkušenější. V kabině jsme hráčům kladli na srdce, že tento zápas musíme vyhrát. Hrálo se prakticky o 6 bodů. To se začalo naplňovat již v 10 minutě, kdy po pěkné kombinaci zavěsil náš kapitán Ondra Mikeš a zavelel tím tak k našemu vítězství. Do poločasu jsme přidali ještě jednu branku a o tu se postaral Zdeněk Uhlík ve 30 minutě. Do kabin se tedy odcházelo za stavu 2:0 pro naše mužstvo. A opět jsme nabádali naše hráče k tomu soustředěnému výkonu, abychom nedostali nějaký hloupý gól. A dali tak šanci našemu soupeři, aby byli zpátky ve hře. Druhý poločas jsme se nedokázali gólově prosadit i když jsme si vytvořili několik šancí. Ale potom to přišlo, dali jsme zásluhou Uhlíka třetí gól v 70 minutě a bylo jasné, že body zůstanou doma. Ještě jako pojistku dovršil náš obávaný střelec Martin Poustka v 88 minutě na 4:0 a bylo vymalováno. Chtěl bych poděkovat hráčům za předvedený výkon. Za zmínku stojí ještě to, že na poslední chvíli se podařilo získat na hostování Ivana Koláře. Ten svojí kvalitou určitě pomůže celému našemu celku.