TOPlist

Už se to stalo.

Autor: admin - Neděle, 12.04. 2009 - 19:42:14
Téma: Zprávy ze zápasů

Tak vážení sportovní přátelé už se to stalo. V sobotu jsme nastoupili na hřišti Oldřichova. S tímto mužstvem jsme měli velmi špatnou bilanci. Ve třech utkáních jsme získali pouze jeden bod a tak jsme chtěli tuto bilanci vylepšit. A zároveň navázat tak na vítězství z minulého kola a poposkočit v tabulce zase o nějaký ten stupínek výše.  .....

Sice jsme se hned na začátku utkání dostali pod tlak domácích, když jsme faulovali na hranici velkého čtverce a domácí kopali trestný kop, který skončil v rohu. Jenže jsme se z toho hned nedostali a tak domácí zahrávali ještě tři rohové kopy. To jsme ustáli a začala se hra vyrovnávat, až přecházet v naši iniciativu.  V 8. minutě dostal ideální přihrávku Martin Poustka od Mikeše a šel sám na domácího gólmana a snažil se ho prostřelit, jenže nedal. To se však podařilo kdy v minutě 12. se po individuální akci na šestnátce opřel do balonu a krásnou střelou do šibenice vstřelil náš první gól. V tuto dobu na hřišti panovalo jedno mužstvo a to jsme byli my. Hráli jsme po zemi dobře kombinovali. Bylo vidět, že to utkání chceme vyhrát. Sice nás zastavil rozhodčí Černý, když uznal gól domácího Habrdleho ze 42 minuty, kdy mu pomezní asistent mával ofsajd, ale ten na to nereagoval a naši hráči na chvíli přestali hrát v domnění, že se jedná o ofsajd. Tak skončil poločas remízou 1:1.
Do druhého poločasu jsme nastupovali s tím, abychom chytili dobře začátek a to se nám vyplatilo, když jsme zahrávali standardní situaci a hlavou Čibenka zvýšil na 2:1 v 51.minutě. Výborně si vedli naši hráči i nadále byla na nich vidět pohoda a klid ve spolupráci ve všech řadách. Přišla další situace v 56.minutě a opět skóroval Čibenka kdy zůstal nepokrytý v šestnátce domácích a jak jinak než hlavou zavěsil na 3:1. Mimo to jsme si vypracovali ještě několik dobrých brankových příležitostí, ale chybělo nám trochu fotbalového štěstí. Například Zdeněk Zapský se mohl blýsknout hattrickem, kdyby právě jemu to štěstí přálo. Ale to nebyl jen sám, Ondra Mikeš taky několikrát prověřil domácího gólmana a tak tak, že neinkasoval i od našeho kapitána. Potom přišla důležitá 67.minuta a po další naší standardní situaci si dali vlastní gól domácí respektivě Kolinger a v tu chvíli jsme veděli, že naše vítězství je na dosah. Po závěrečném hvizdu se nic už nestalo a tak si vezeme 3 body domů my. Za zmínku stojí i to, že nás podržel náš Ládínek Tury, kdy si dokázal vyběhnout a zakřičet na kluky, že si jde pro balón, ale i to že chytal dobře. Celému týmu patří můj dík za předvedený výkon i hru. A to, že jsme poskočili je jasné, protože Žatec prohrál své utkání ve Štětí 6:1. Štětí bude právě v následujícím týdnu hrát právě u nás.