MLADŠÍ DOROST JDE DO FINÁLE ZIMNÍ LIGY PROTI TEPLICÍM.

Autor: admin - Pondělí, 13.02. 2012 - 16:34:11

V neděli 12.02.2012 odehrál mladší dorost semifinálovou skupinu Zimní ligy mladších dorostů v Ústí nad Labem, pořádané KFS Ústí nad Labem.

FK TATRAN KADAŇ : FK ÚSTÍ NAD LABEM/ČL U16/     2 : 0  poločas 1 : 0

BRANKY:
Bruno Cambolo, Adam Hodek

SESTAVA FK:
Prokopovič /Svítil/  Masař /Kocík r.98/, Czorosz, Zadrobílek, Mach  Nezbeda /r.98/, Hodek, Cambolo, Hrdina  Vrána, Bačkora /Ghazal/
Hrálo se za hezkého slunného, ale mrazivého počasí -12°C. Naši mladší dorostenci nastoupili proti domácímu mužstvu, hrající Českou ligu mladšího dorostu, bez bázně. Opět se snažili hrát a svojí chutí a přístupem se jim dostalo odměny v podobě výhry nad kvalitním domácím mužstvem. Již v 10. minutě jsme museli střídat brankáře, kdy domácí hráč nešikovně dohrál souboj s brankářem Prokopovičem a trefil ho kolenem do obličeje. První poločas se odehrával ve vyrovnaném tempu. Naši borci se ujali vedení hezkou kolmou přihrávkou Adama Hodka na rozeběhnutého Bruna, ten vzal zodpovědnost na sebe a z průniku v klidu prostřelil domácího brankáře. Během prvního poločasu jsme měli ještě asi dvě poloviční šance Vrány, Hrdiny. Do poločasu se nic závažného nestalo. Do druhého poločasu po důrazném pohovoru vstoupilo domácí mužstvo s větší aktivitou. Přestáli jsme tlak domácích a v 55. minutě, po krásné individuální akci přes 4 hráče domácích, chladnokrevně zakončil Adam Hodek a stanovil na konečných 2 : 0. Zbytek se již dohrával v klidu. Kluci měli velkou radost.
Ve druhém utkání jsme nastoupili proti dalšímu soupeři České ligy mladšího dorostu  VOŠ a SOŠ Roudnice n.Labem.

VOŠ a SOŠ ROUDNICE nad LABEM/ČL U16/ : FK TATRAN KADAŇ 1 : 2  poločas 0 : 1
BRANKY FK: Petr Hrdina, Bruno Cambolo

SESTAVA FK:

Prokopovič /Svítil/   Masař /Kocík r.98/, Czorosz, Zadrobílek, Mach  Nezbeda /r.98/, Hodek, Cambolo, Hrdina        Vrána, Bačkora /Ghazal/
Do tohoto utkání jsme nastupovali po odehrání  utkání ÚSTÍ : ROUDNICE 2 : 2. Mužstvo Roudnice na naše mladší dorostence postavilo další mužstvo. Mužstvo Roudnice mělo po celé utkání více ze hry, ale kluci svojí houževnatostí a chutí po vítězství dotáhli utkání do vítězného konce. V prvém poločase jsme se ujali vedení brankou do šibenice Petrem Hrdinou. Soupeř měl více ze hry, žádnou vyloženou šanci si však přes dobře organizovanou naší obranu nevytvořil, jenom střely z vápna a větší vzdálenosti. Ve druhém poločase soupeř zvýšil aktivitu a tlačili se více do branky. Naši chlapci, ale stále hráli zodpovědně, mužstvu Roudnice se však povedlo vyrovnat, křižnou střelou přes celou branku a dorážkou na 1 : 1. Soupeři to vlilo do žil nový impuls a tlak zvyšovali. Kluci nesložili zbraně a bojovali statečně dále o první místo v tabulce s vidinou finále. Po zahrání trestného kopu Jirkou Machem, centrem na zadní tyč a hezkým náběhem, vsítil Bruno Cambolo branku hlavou a stanovil stav utkání na 1 : 2. Do konce se již hrálo v poklidu, soupeře evidentně branka zaskočila. Soupeř z Roudnice byl kvalitní a velmi dobrý. Jedinou skvrnou je nevhodné chování hráčů Roudnice vůči našemu hráči Brunovi a urážlivé řeči. Škoda, že se vytratila určitá pokora.