V prvním zápase ročníku 2014/2015 podlehl Tatran Litvínovu.

Autor: admin - Sobota, 23.08. 2014 - 15:27:23
Téma: Zápasy

FK Tatran Kadaň o.s. : FK Litvínov a.s. 0:3 poločas 0:3

V prvním kole nového ročníku 2014/2015 přivítal domácí celek FK Tatran Kadaň silného soupeře FK Livínov.

Litvínov v přípravných utkáních porazil Litvínov - Žatec 5:3, Souš - Litvínov 0:2.
Litvínov začal hned od začátku utkání rychlou hrou již ve 2 minutě se dostal do šance Zikmund, ale naštěstí pro domácí celek těsně minul levou tyč Turánkovy branky. Domácí obrana se trápila rychlou hrou soupeře v 16 minutě dostal přihrávku Kulhánek přesně do nohy a poprvé překonal Turánka. Další branku domácí celek obdržel ve 22 minutě, přesnou střelou z dálky zamířil do levého růžku Turánkovy branky Batelka 0:2. Poslední branku zápasu dostal Tatran opět po chybě obrany, když jí utekl Vrba a s lehkostí zakončil na 0:3.
Ve druhém poločase domací celek zlepšil hru, ale ani to nepomohlo zvrátit zápas.

Branky domácí: 0
Karty domácí: 57´ Mikeš žlutá, 69´ Šabík žlutá
Branky hosté: 16´0:1 Kulhánek, 22´ 0:2 Batelka, 33´ Vrba 0:3.
Karty hosté: 52´ Zikmund 52, 57´Vrba žlutá, 82´Kulhánek žlutá.

Trenér: Janda Jiří Vedoucí: Zaťko František Asistent: Kostrzewa Pavel Masér: Šíma Jiří
Sestava domácí: Turánek Vladimír, Čibenka Richard Z, Moravec Miroslav, Šabík Jan, Kocík Martin, Zaržický Miroslav, Štádlík Lukáš S, Migra Dušan, Spousta Jan, Bašek Jiří, Mikeš Ondřej (K).
Připraveni: Cambolo Bruno, Krchník Lukáš, Fefrčík Filip, Lesňák Michal S, Hrdina Petr, Prokopovič Jan.
Střídání domácí:  45´ Moravec < ----- > Cambolo
                            45´ Spousta  < ----- > Mařík
                            78´ Migra     < ----- > Hrdina
                            86´ Bašek     < ----- > Krchník

Trenér: Havlík Vratislav Vedoucí: Šalanský Miloslav Asistent: Kotalík Zdeněk Masér: Falta Jindřich
Sestava hosté: Valeš Jiří, Karaus Tomáš, Khaur Michal, Černý Petr, Dragoun Petr (K), Bíro Ondřej, Zikmund Jiří, Polák Jakub, Batelka David, Vrba Martin, Kulhánek Martin.
Připraveni: Pilař Jan, Hejsek Jakub, Ihradský Petr, Rameš Jakub.
Střídání hosté: 88´ Vrba  < ----- > Rameš

Rozhodčí: Ipser Michal
        AR1: Roháč Zdeněk
        AR2: Suchánek Antonín