Moduly
· Domů
· Archiv článků
· Fotogalerie
· Informace o FK Tatran
· Kontakty
· Odkazy
· Poslat článek
· Připomínky
· Sestava FK
· Seznam stránek
· Soukromé zprávy
· Statistika
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
· Výsledky zápasů
Multifunkční hřiště Kadaň

WWW-Mladší přípravka

WWW - Předpřípravka r.2008/2009

Kdo je připojen
V tuto chvíli je 19 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Top list
TOPlist

Talentovaní hráči širších výběrů U12 a U11 ÚKFS prokazovali své kvality

Autor: admin - Pondělí, 28.03. 2016 - 22:57:30
Téma: Turnaje

Ve středu 23. března 2016 uspořádala komise mládeže Ústeckého KFS ve sportovním areálu TCM v Mostě-Souši přípravný turnaj pro hráče širších krajských výběrů žáků pro kategorie U11 a U12. Pro hráče kategorie U12 se jednalo o čtvrtý jednodenní kemp a hráči kategorie U11 měli tento turnaj jako svůj druhý přípravný kemp. Hráči krajských výběrů byli rozděleni do dvou týmů VÝCHOD A ZÁPAD. K turnaji byly přizvány kluby se statutem SpSM z našeho regionu a to FK Baník Most U12 a U11 a FK Ústí nad Labem U12 a U11.


Turnaj se hrál na dvou polovinách hřiště každý s každým ve své kategorii a jedno utkání se hrálo na 2 poločasy po 15 minutách. O vítězi turnaje se rozhodovalo netradičně a to tak, že vítězem se stalo družstvo, které vstřelilo největší počet branek bez ohledu na počet získaných bodů. Téměř všechny týmy se tedy snažily hrát hodně ofenzívně, což by trenéři u těchto kategorií hráčů měly vyžadovat! Turnaj sledovalo poměrně velké množství diváků, kteří viděli i přesto, že se hrálo ve zkráceném čase, téměř šest desítek branek! Tradičně více a jich nastříleli hráči mladší kategorie U11, kteří se na celkovém počtu vstřelených branek podíleli více než dvěma třetinami.

Většina hráčů prokazovala, že se během krátké fotbalové kariéry z fotbalové abecedy už poměrně dost naučila. Chce to jen pokračovat v tréninkové píli a klást si před sebe stále větší a náročnější cíle! Je škoda, že někteří nominovaní hráči se k turnaji, kde mohli prokázat své nesporné fotbalové dovednosti, bez udání důvodů nedostavili. Potěšitelné je, že se mezi vybranými talentovanými fotbalisty kategorie U11 objevila také jedna dívka Aneta Svobodová z Tatranu Kadaň, která se svým fotbalovým uměním mezi chlapci rozhodně neztratila!
Je třeba poděkovat také týmům z klubů se statutem SpSM a to FK Baníku Most a FK Ústí nad Labem za jejich účast a podporu akce, při které měli možnost jejich hráči konfrontovat své fotbalové umění s hráči z menších klubů z celého Ústeckého kraje!


Hráči kategorií U13, U12 a U11 z celého Ústeckého kraje budou dlouhodobě sledováni trenéry krajských výběrů a také trenéry ze vznikající krajské fotbalové akademie Ústeckého kraje. Důvodem bude mimo jiné možnost těm nejtalentovanějším fotbalovým hráčům nabídnout místo v této akademii, kde by měli mít hráči pro svůj další fotbalový růst a rozvíjení svého talentu vytvořeny výborné podmínky.

Výběr ÚKFS VÝCHOD U12 reprezentovali:
Sedláček Tobiáš (FK Litoměřice)- Patera Jiří (Mostecký FK), Kokeš Tomáš, Poborský Martin, Skokan Zdeněk (všichni SK Roudnice), Štercl Josef, Tůma Jakub, Bendář Matěj-2 branky (všichni Junior Děčín), Skřivánek Tomáš, Hrbáček Pavel, Melen Martin-1 branka (všichni FK Litoměřice), Senčišin Daniel (SK Březiny). Trenér Jakub Šlitr.

Výběr ÚKFS ZÁPAD U12 reprezentovali:
Kolodziej Tomáš-Běhounek Daniel, Vácha Dominik, Kotalík Jakub, Kotalík David-1 branka, Nigrin Tomáš (všichni FK Litvínov), Krása Filip, Valach Rostislav (oba Junior Chomutov), Zelinka Ondřej, Musílek Aleš (oba Slavoj Žatec), Nový Martin (Středohor Dobroměřice), Janeček David, Podzimek Jan (oba Tatran Kadaň). Trenér Zdeněk Kotalík.

Výběr ÚKFS  VÝCHOD U11 reprezentovali: Martin Naimann-Jakub Strach-4 branky, Štěpán Bidlo (všichni SK Roudnice), Filip Kafka-1 branka, Lukáš Prokop (oba Sokol Brozany), Ondřej Goral (Junior Chomutov), Kryštof Hloušek, Petr Kukla, Jakub Dvořák, Michal Patík (všichni FAPV Děčín), Karel Rajchl-3 branky (Jiskra Modrá), Ondřej Mačaj-1  branka (FK Litoměřice). Trenéři Jan Štefko Zdeněk Kopas.

Výběr ÚKFS ZÁPAD U11 reprezentovali: Jan Oppel (Jazzmani Žatec), Milan Ďurnek-Ondřej Bernas-2 branky, Filip Fischer, Lukáš Malecký (všichni Junior Chomutov), Tomáš Fiala-1 branka, Dominik Vrba-3 branky (oba FK Litvínov), Jan Vokáč-2 branky, Martin Kovář (oba Mostecký FK), Aneta Svobodová, Jindřich Hefner-3 branky (oba Tatran Kadaň), Lukáš Rauer-1 branka (Středohor Dobroměřice), Štěpán Holák-1 branka (Jazzmani Žatec). Trenér Petr Johana.

Výsledky a tabulka kategorie U12:
Výběr ÚKFS západ: Výběr ÚKFS východ 1:1, FK Ústí nL 0:3, FK Baník Most 0:3.
Výběr ÚKFS východ: FK Ústí nL 0:2, FK Baník Most 2:2.
FK Baník Most: FK Ústí nL 0:0.

1. místo: FK Ústí nad Labem     skóre 5:0, 7 bodů
2. místo: FK Baník Most            skóre 5:2, 5 bodů
3. místo: Výběr ÚKFS východ    skóre 3:5, 2 body
4. místo: Výběr ÚKFS západ      skóre 1:7, 1 bod

Výsledky a tabulka kategorie U11:
Výběr ÚKFS západ: Výběr ÚKFS východ 8:1, FK Ústí nL 0:8, FK Baník Most 5:0.
Výběr ÚKFS východ: FK Ústí nL 2:4, FK Baník Most 6:3.
FK Baník Most: FK Ústí nL 1:5.

1. místo: FK Ústí nad Labem    skóre 17:3, 9 bodů
2. místo: Výběr ÚKFS západ     skóre 13:9, 6 bodů
3. místo: Výběr ÚKFS východ   skóre 9:15, 3 body
4. místo: FK Baník Most           skóre 4:16, 0 bodů

Utkání v turnaji s přehledem řídila dvojice rozhodčích Evžen Svoboda a Tomáš Krejcar z Loun. 
Přihlásit se
Přezdívka

Heslo

Bezpečnostní kód: Bezpečnostní kód
Do tohoto pole vložte bezpečnostní kód:

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Budete moct upravit vzhled tohoto webu, nastavit zobrazení komentářů, posílat komentáře, posílat zprávy ostatním uživatelům a řadu dalších.
Související odkazy
· Více o tématu Turnaje
· Další články od autora admin


Nejčtenější článek na téma Turnaje:
Výsledek Apollo Cupu 2011

Hodnocení článku
Průměrné hodnocení: 0
Účastníků: 0

Zvolte počet hvězdiček:

Výborný
Velmi dobré
Dobré
Povedený
Špatné

Možnosti

 Vytisknout článek Vytisknout článek

Související témata

Turnaje

K tomuto článku není možné vložit komentář.

PHP Scripting LanguageApache.org The WorldÃ�´s Most Popular Open Source database


© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.

Číst naše zprávy můžete pomocí následujících souborů: RSS 0.91 RSS 0.92RSS 2.0 nebo Atom 0.3

Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.06 sekund