TOPlist

Česko hrálo E. ON Junior Cup v Kadani

Autor: admin - Pondělí, 08.05. 2017 - 23:14:12
Téma: Turnaje

Dne 1. 5. 2017 se v areálu FK Tatran Kadaň uskutečnilo úvodní kvalifikační kolo fotbalového turnaje E. ON Junior Cup, který je určen pro hráče do 10 let. Osmnáct týmů se utkalo o jediné postupové místo na velké finále, které se odehraje 8. – 10. září na energeticky úsporném E. ON Stadionu klubu Malše Roudné. Suverénní hrou si pro pohár za první místo na slavnostní vyhlášení došli hráči FK Ústí nad Labem. Ti z deseti zápasů devět zápasů vyhráli, jednou remízovali a za celý turnaj inkasovali pouze jeden gól.

Kvalifikačního kola v Kadani se zúčastnilo 18 mužstev z Ústeckého, Karlovarského a Středočeského kraje. Na hřištích si mezi sebou poměřilo síly 250 fotbalistů i fotbalistek a o bouřlivou atmosféru se na tribunách postarali fandící rodiče. Celý den byl plný emocí a maximálního nasazení všech hráčů. Pro všechny soutěžící i diváky byly připravené doprovodné atrakce a soutěže o hodnotné ceny.

Svým výkonem se neztratilo ani naše kadaňské mužstvo a ve velmi silné skupině obsadilo šestou příčku, která stačila pouze na zápas o konečné jedenácté místo. V tomto utkání se projevila fyzická náročnost turnaje a naši hráči na konec obsadili  dvanácté místo. „Na turnaji jsme si mohli zahrát zápasy proti kvalitním soupeřům a i když jsme nestáli na stupních vítězů, za svůj celkový výkon se nemusíme stydět,“ řekl trenér FK Tatran Kadaň Jakub Šercl.

„Jsme rádi, že si energetická společnost E. ON vybrala k pořádání kvalifikačního turnaje již podruhé náš fotbalový klub. Odměnou za naši práci při organizaci jsou nadšené děti, které se těší na vyhlašování výsledků,“ uvedl za pořadatele FK Tatran Kadaň Pavel Čech.