FK TATRAN KADAŇ oficiální stránka

FK Tatran se snažil a zvítězil.
Publikováno: Neděle, 11.04. 2010 - 23:53:25
Téma: Zápasy


FK Tatran Kadaň - FK Lovochemie Lovosice 2:1 poločas 1:0

Před výkopem ohlásil hlasatel smutnou zprávu:
Vážení sportovní přátelé, dovoluji si Vám oznámit touto cestou, že nás postihla tragická událost a to náhlé úmrtí dlouholetého aktivního gólmana a následně trenéra brankářů, starších žáků FK TATRAN KADAŇ, vynikajícího kamaráda, který nás nečekaně opustil ve věku 51 let a na hřišti se držela minuta ticha.


Domácí začali utkání náporem avšak bez brankového efektu a hosté začali hru vyrovnávat. Ve 22. minutě po perfektním centru Kilijána z pravé strany přestřelil Uhliar ve vyložené pozici branku. Ve 32. minutě podnikli hosté rychlý protiútok. Na poslední chvíli však stačil stoper domácích Bohuslav míč čistě útočícímu hráči ukopnout a tím zažehnat pohromu pro domácí. V tu dobu již měli domácí více ze hry. Ve 38. minutě Mikešova tvrdá střela z trestného kopu jen těsně minula branku hostí. Na druhé straně se blýskl domácí brankář skvělým zákrokem proti střele hostí rovněž z trestného kopu. V poslední minutě prvního poločasu však udeřilo. Střelu Mikeše z trestného kopu stačil brankář hostí jen vyrazit a dobře postavený Kolář poslal domácí do vedení.


Ondřej Mikeš v akci.

O přestávce se dočkali odměny mladí hráči FK Tatranu Kadaň, kteří úspěšně reprezentovali na mezinárodním turnaji v městečku Markt Schwaben (20 km od Mnichova). Turnaje se zúčastnilo celkem 70 týmů (asi 1200 hráčů), z osmi zemí Evropy. Náš tým zvítězil v kategorii U9 (2001 a mladší).             

Hráči: Péťa (Pípa) Brandýs, Kryštof (Zába) Zapský, Adam (Adula) Vyžďura, Robert (Robík) Křesák, Vilda (Vilík) Novák, Matěj (Maty) Holeček, Lukáš (Sigi) Sýkora, Lukáš (Vlášek) Vlach, Roman (Babula) Babulík.

I druhý poločas začali lépe domácí a výsledkem jejich náporu byla v 60. minutě po překrásné střele Uhlíka druhá branka domácích. Domácí ovládli hru, hosté vsadili vše na útok. Místo, aby domácí ze svých šancí skóre ještě navýšili, zbytečně se v závěru utkání začali více obávat o výsledek. Hosté toho v 86. minutě využili a snížili Podrazilem na rozdíl jedné branky. V závěru utkání se hosté snažili o vyrovnání. Domácí výsledek udrželi a zaslouženě mohli slavit druhé vítězství v řadě.


Branky domácí: 45´ Kolář, 60´ Uhlík.
              hosté: 86´Podrazil


Sestava domácí: Vladimír Turánek, Richard Čibenka, Libor Bohuslav, Jan Šabík, Milan Paul, Ondřej Uhliar, Zdeněk Uhlík, Karel Nádeník, Jakub Kilián, Ivan Kolář, Ondřej Mikeš (K),Jan Basl, Miroslav Zaržický, Jakub Kollmann, Vít Neček.

Sestava hosté: Marek Juska, Tomáš Janda, Jan Kubaška, Michal Puravec, Jiří Hušek, Marek Kočina, Roman Podrazil, Pavel Proft (K), Martin Faust, Jaroslav Rainer, Petr Ivančo, Jan Drbal, Josef Hančl, Marek Zdvořák, Lukáš Trnka, Luboš Kyzlík, Petr Stejskal, Marek Šafránek.

Karty domácí: žlutá Paul 63´.
Karty hosté: žlutá  Hušek 57´, Puravec 75´.

Rozhodčí: František Černý
Asistent 1: Petr Černý
Asistent 2: Karel Cebe

Tento článek si můžete přečíst na webu FK TATRAN KADAŇ oficiální stránka
http://www.fktatrankadan.cz

Tento článek najdete na adrese:
http://www.fktatrankadan.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=238