FK TATRAN KADAŇ oficiální stránka: UNITED-NUKE

[ Jít na úvodní stránku | Vybrat nové téma ]

VYROVNANÉ UTKÁNÍ S VEDOUCÍM CELKEM TABULKY.

admin | Středa, 13.04. 2011 - 16:24:39 , 644 čtenářů
UNITED-NUKE

V neděli 10.04.2011 mladší dorost odehrál třetí jarní mistrovské kolo na hřišti vedoucího mužstva Krajského přeboru mladšího dorostu, mužstva FK BÍLINA 1919.

FK BÍLINA 1919 - FK TATRAN KADAŇ  4 : 3 poločas (3 : 2)

BRANKA: Pavel Horejš, Petr Ulbrich, Lukáš Krchník
SESTAVA: Libor Svítil, Kroupa, Czorosz, Zadrobílek, Fidrmuc Fefrčík, Šesták, Hodek, Hrdina,  Krchník, Ulbrich
STŘÍDALI:   8 min Horejš  < = >  Hrdina
                 45 min Vrána   < = >  Hodek
                 65 min Bačkora < = > Zadrobílek

Nemoc: Tumpach již začal po přetrženém stehenním svalu chodit bez berlí + začal brát antibiotika, Dvořák svalové problémy + s hlavou údajně začne ve středu s tréninkem, Prokopovič stále laboruje s prstem jestě 14 dní, přibyl nám na marodce Matěj Orgoník po zápase s Brozanama má naštíplou ruku - sádrová dlaha návrat ?????.
Vyloučen: Bruno Cambolo v utkání v Ústí dostal 3 SU konec trestu po následujicím zápase doma s Louny 16.4.2011.
              Domácí celek začal utkání proti mužstvu hostí, Šípkovým Růženkám. V šatně před samotným utkáním, proběhlo varování, že se jedná o kvalitní mužstvo, které hrálo v žákovské kategorii divizní soutěž, a naši kluci jenom I. A třídu. Vede tabulku KP mladšího dorostu, připomenutí podzimního kvalitního utkání se smolnou prohrou 2 : 3. Bohužel nic se v hlavách našich borců neudrželo. Začátek byl odstrašující do 15 minuty stav 3 : 0 pro domácí. První branka po vlažném přístupu ve středu hřiště Fidrmuce rychlý protiútok z 1 : 0 na 2 : 0, aniž by byl pod tlakem. Víťa Czorosz si zakopl o vlastní nohu a nejbližší hráč Bíliny si v klidu převzal balon a vsítil branku, dalším hřebíčkem bylo nezaviněné upadnutí Jardy Zadrobílka a bylo 3 : 0. Během této destrukce jsme museli střídat Petra Hrdinu, který se zranil v předchozím utkání za starší dorost. Začátek byl na ručník, vypadalo to na debakl, chlapci nevěděli, čí jsou, propadali jsme ve hře motoru mužstva - hře záložní čtveřice. Po tomto se provedly změny v rozestavení, které nám velmi pomohly.  Ve 22 minutě se po pěkné první akci, hezky na vápně uvolnil Pavel Horejš a střelou k pravé tyčce korigoval stav na 3 : 1. Od tohoto okamžiku nám narostla křídla, na hřišti bylo jiné mužstvo, kluci začali více presovat domácí hráče a nutili je k chybám, kdy ve 35 minutě dohrál souboj se stoperem Petr Ulbrich a stanovil poločasový výsledek 3 : 2 .
            Do druhého poločasu naše aktivita stále pokračovala a v 58 minutě byla korunována po trestném kopu a vyražení balonu gólmanem a následné střele Lukáše Krchníka ve vyrovnávající branku na 3 : 3. Bohužel vyrovnání nás stálo hodně sil, hráči, kteří hráli za starší dorost celé utkání: Hodek, Hrdina, Fefrčík odcházeli po fyzické stránce. Soupeř začínal trochu přebírat iniciativu a po ojedinělém rohovém kopu naši hráči zaspali a bylo 4 : 3. Ke konci se hra opět  přelévala nahoru dolů, naší přízemní střelu vyrazil domácí hráč na brankové čáře. Po střele z úhlu skvěle zakročil Lípa, který hlavou narazil na tyčku, ale dochytal zápas se sebezapřením. Náhradní gólman Jan Prokopovič je zraněn. Škoda prospaného začátku, utkání mělo dobrou úroveň a našim klukům patří díky za to, že za stavu 3 : 0 se pokusili o obrat, který se skoro povedl.