FK TATRAN KADAŇ oficiální stránka: Zápasy

Tatran doma musel vyhrát a zvládl to.

admin | Sobota, 20.05. 2017 - 19:47:59 , 61 čtenářů
Zápasy

FK Tatran Kadaň o.s. - FK Litvínov 5:3 poločas 1:2

V sobotním 26. kole přivítal Tatran Kadaň na svém hřišti FK Litvínov již v páté minutě zápasu se dostal ke střele Bruno Cambolo a těsně minul pravou tyč. Ve 13. minutě přihrál Uhlík přímo na Belejovu kopačku, ten lehce vsunul míč za Pilařova záda a Tatran se ujímá vedení 1:0. V 19. minutě šla střela z dálky na Turánkovu branku, ale naštěstí míč míjí pravou tyč. Ve 26. minutě po přihrávce Zaržický, Kiliján se dostává ke střele Belej, ale jen orazítkoval pravou tyč Pilařovy svatyně. 27. minuta nebyla šťastná pro domácí celek, protože Polák posunuje patičkou na Longauera a ten posílá míč na kapitána Dragouna. Moravec se ho snaží pokrýt, ale Dragoun posílá míč přesně do levého růžku Turánkovy branky. Na tento míč byl Turánek krátký a soupeř tak srovnává na 1:1. Přichází 38. minuta a Svoboda posílá míč přesně na Longauera a ten překonává Turánka. Situaci se snažil zachránit Bruno Cambolo, ale marně. Tatran se snažil do konce poločasu opravit stav zápasu, ale do šaten se odcházelo s nepříznivým stavem pro domácí 1:2.

Druhý poločas začal střídáním na straně domácích, ze hřiště odešel  Fefrčík a nahradil ho Kura. Ve 49. minutě se utrhl hostující  Walter, dostal se od polovičky hřiště až před Turánka, ale jeho zakončení trefilo pravou tyč, odražený míč se snažil dorazit za záda Turánka, ale naštěstí poslal míč jen nad branku. Rozhodčí stačil ještě přidělit žlutou kartu Ducháčkovi. V 50. minutě poslal perfektně míč Uhlík na Cambola, ten však Pilaře nepřekonal, ale zato se to povedlo nešťastnou náhodou hostujícího Poláka, který zápas srovnal na 2:2. V 52. minutě posílá míč Kiliján na Cambola, ten ale míč poslal rovnou do rukavic Pilaře. Tlak domácích pokračoval v 56. minutě, ale Uhlík neproměňuje. Přichází další střídání, tentokráte na straně hostí, ze hřiště odchází Polák a do hry se zapojuje Cafourek. Uhlík se dožadoval penalty, byl podražen ve velkém vápně soupeřem, ale rozhodčí nechává hru pokračovat. Domácí Kiliján o chvilku později přihrává na Beleje, ten se nemýlí a posílá Tatran v 59. minutě opět do vedení. V 62. minutě domácí faulují a hosté posílají dlouhý míč k brance domácího celku a tam nastává mela, míč se odráží ke Svobodovi, kterého již nestačil pokrýt domácí Kuč, a hosté opět srovnávají zápas na 3:3. Tatran chce přidat další branku, tentokráte Uhlík posílá míč do vápna na Nováka, ten prodlužuje na Cambola, který zakončuje, ale Pilař si drží míč pevně ve svých rukavicích. Přichází 72. minuta a Havlíček posílá ve vápně k zemi Beleje, míč si staví na pokutovou značku Kura a posílá domácí celek opět do vedení  4:3. Po faulu domácího celku se kope přímý kop, míč letí opět až před Turánka, ale ten si tentokráte s míčem poradil. Jeden hráč hostí nešťastně přišlápl Turánkovi pravou nohu a ten musel být ošetřen. Tlak domácího celku pokračoval, v 83. minutě se dostal Belej  do vápna jeho střela šla do pravé tyče, snažil se ještě míč dorazit, ale Paunkovič lehce potáhl Beleje a ten šel k zemi. A to je pro domácí celek další pokutový kop, tentokráte si ho kopl Uhlík, nespletl se a navýšil tak stav pro domácí celek na 5:3 a tímto stavem byl zápas ukončen.
Tatran teď čeká další zápas na domácím hřišti ve 27. kole přivítá SK Baník Modlany. Bude to asi těžký zápas, protože Modlany jsou na páté příčce tabulky a mají náskok na Tatran 7 bodů. Věřme, že hráči budou ve skvělé formě a získají další 3 body. Do konce soutěže uvidíme hráče pak už jen na domácím hřišti ve 29. kole a to v utkání s SK STAP-TRATEC Vilémov.

Doba hry: 45+1; 45+3
Branky domácí: 13´ Belej 1:0, 59´ Belej 3:2, 72´ Kura 4:3 PK, 83´ Uhlík 5:3 PK.
Karty domácí: 65´ Čibenka žlutá.
Branky Hosté: 27´ Dragoun 1:1, 38´ Longauer 1:2, 52´ Polák 2:2 vlastní, 62´ Svoboda 3:3.
Karty hosté: 42´ Dragoun žlutá, 49´ Ducháček žlutá.

Hlavní pořadatel:
Nevečeřal Petr
Vedoucí: Pelešková Pavlína
Trenér: Kostrzewa Pavel
Asistent 1: Mikeš Ondřej
Masér: Šíma Jiří
Sestava domácí: Turánek Vladimír (K) B, Čibenka Richard, Moravec Miloslav, Uhlík Zdeněk, Sop Martin, Cambolo Bruno, Kiliján Jakub, Fefrčík Filip, Zaržický Miroslav, Novák Lukáš, Belej Michal.
Připraveni: Šabík Jan, Bešík Jiří, Kura František, Hefner Jindřich, Králík Petr B.
Střídání domácí: 46´ Fefrčík < ----- > Kura

Vedoucí:
Šalanský Miroslav
Trenér: Lilko Radek
Sestava hosté: Pilař Jan B, Polomský Libor O, Havlíček Michal Z, Longauer Miroslav Z, Dragoun Petr (K) Z, Polák Jakub Z, Ducháček Jiří Z, Walter Jakub Ú, Svoboda Miroslav O, Kulhánek Martin O, Paunkovič Petr Ú.

45+0; 45+0
Branky domácí: 31´ Růžička 1:1, 40´ Soukup 1:2, 44´ Krok 1:3, 48´ Stukheil 1:4, 74´ Růžička 1:5, 76´ Bešík vlastní 2:6.
Karty domácí: 8´ Hrabánek žlutá, 43´ Urbánszký žlutá, 55´ Hrabánek žlutá-červená, 75´ Martínek žlutá.
Branky Hosté: 25´ Uhlík 0:1, 65´ Uhlík 2:4.
Karty hosté: 51´ Frič žlutá, 74´ Frič žlutá-červená.

Horáček Václav
Vedoucí: Čech Hynek
Trenér: Beran Martin
Asistent1: Štěpánek František
Asistent2: Křivan Petr
Masér: Čech Filip
Sestava domácí: Čermák Dominik B, Hrabánek Arnošt, Soukup David, Vlasák Tomáš, Krok Lukáš, Růžička Matěj, Urbánszký Alexandr, Stehlík Tomáš, Stukheil Jakub, Holly Marek (K), Klier Matěj.
Připraveni: Páv Lukáš B, Lehký Miroslav, Martínek Jan, Fousek Pavel, Janda Jakub, Maštalíř Jiří.
Střídání domácí: 58´ Urbánszký < ----- > Lehký
                       70´ Stukheil    < ----- > Martínek
               80´ Soukup     < ----- > Fousek
                               82´ Stehlík      < ----- > Maštalíř
                               85´ Růžička    < ----- > Janda

Trenér: Pardubský Luděk
Asistent1: Kostrzewa Pavel
Sestava hosté: Turánek Vladimír (K) B, Moravec Miloslav, Fefrčík Filip, Uhlík Zdeněk, Frič David, Karban Vít, Belej Michal, Kura František, Zaržický Miroslav, Novák Lukáš, Kuč Ervin.
Připraveni: Králík Petr B, Bešík Jiří.
Střídání hosté: 24´ Karban < ----- > Bešík
                           63´ Novák  < ----- > Králík

R:
SUCHÁNEK Antonín
AR1: PRŮŠA Dominik
AR2: MOLLINGER Lukáš
DFA: DVORSKÝ Miloš

Tatran doma bez jediné branky podlehl Krupce.

admin | Sobota, 06.05. 2017 - 18:54:23 , 70 čtenářů
Zápasy

FK Tatran Kadaň o.s. - TJ Krupka 0:3 poločas 0:1

Doba hry:
45+0; 45+0
Branky domácí:
Karty domácí: 45´ Turánek žlutá, 57´ Karban žlutá, 70´ Zaržický žlutá, 73´ Uhlík žlutá, 73´ Kuč žlutá.
Branky Hosté: 15´ Kolář 0:1, 70´ Helísek 0:2, 86´ Kolář 0:3.
Karty hosté: 45´ Valenta žlutá, 62´ Caitaml žlutá, 87´ Bikár žlutá.

Hlavní pořadatel: Nevečeřal Petr
Sestava domácí: Turánek Vladimír (K) B, Šabík Jan, Bešík Jiří, Fefrčík Filip, Uhlík Zdeněk, Frič David, Karban Vít, Kura František, Zaržický Miroslav, Kocík Martin, Kuč Ervin.
Připraveni: Čibenka Richard, Králík Petr B, Novák Lukáš.
Střídání domácí: 41´ Bešík < ----- > Čibenka
           51´ Šabík < ----- > Novák

Vedoucí: Kučera Martin
Trenér: Vrtiška Martin
Asistent1: Rilke Emil
Masér: Mikovec Evžen
Zástupce kapitána: Goldbach Dominik
Sestava hosté: Valeš Jiří B, Ptáčník Jan O, Valenta Denis, Hrubý Lukáš, Kolář David, Rilke Emil Ú,  Bikár Martin (K), Caitaml Pavel Z, Křivonoska Jan O, Helísek Jan O, Christov David O.
Připraveni: Suchý Matěj Z, Goldbach Dominik, Zacharda Tomáš, Doskočil Jindřich Z, Slanina Tomáš B.
Střídání hosté: 84´ Křivonoska < ----- > Suchý
      86´ Kolář      < ----- > Zacharda
         87´ Bikár      < ----- > Goldbach
         88´ Helísek    < ----- > Doskočil

Branky domácí: 20´ Tůma 1:0.
Karty domácí: 52´ Záhradský žlutá, 63´ Šoufek žlutá, 70´ Karel červená, 79´ Katrenič žlutá, 89´ Mergl žlutá, 89´ Hurt žlutá.
Branky Hosté: 40´ Šabík 1:1, 44´ Belej 1:2, 53´ Karban 1:3, 55´ Karban 1:4.
Karty hosté: 23´ Frič žlutá, 38´ Moravec žlutá, 63´ Moravec červená, 66´ Zaržický žlutá, 79´ Kocík žlutá, 85´ Uhlík, Bešík žlutá.

Mojžíš Václav
Vedoucí: Hulinský Bedřich
Trenér: Zahradský Dušan
Asistent1: Kovačka Jaroslav
Sestava domácí: Pohl Klaus B, Mergl Josef (K) O, Baran Jiří O, Šoufek Martin O, Pavlíček Petr Z, Karel Petr O, Záhradský Lukáš Z, Tůma František Ú, Bečvařík Václav O, Hurt Vojtěch Z, Kotěšovský Pavel Ú.
Připraveni: Procházka David Z, Coufal Ondřej Z, Hromádko Pavel Z, Vondráček Martin B, Katrenič Lukáš Ú, Rokos Jan O.
Střídání domácí: 46´ Kotěšovský < ----- > Katrenič
                      57´ Bečvařík     < ----- > Hromádko
              83´ Záhradský  < ----- > Procházka

Vedoucí: Mikeš Ondřej
Sestava hosté: Turánek Vladimír (K) B, Moravec Miloslav, Šabík Jan, Fefrčík Filip, Uhlík Zdeněk, Frič David, Karban Vít, Belej Michal, Kura František, Zaržický Miroslav, Kocík Martin.
Připraveni: Králík Petr B, Bešík Jiří, Novák Lukáš.
Střídání hosté: 66´ Fefrčík < ----- > Bešík
                           88´ Uhlík   < ----- > Novák

R: KURILJAK Ivan
AR1: ROUČEK Karel
AR2: SEDLÁČEK Jiří
DFA: HERZINA Jiří

Tatran doma uhrál 3 body s třetím týmem tabulky.

admin | Sobota, 22.04. 2017 - 14:35:04 , 75 čtenářů
Zápasy

FK Tatran Kadaň o.s. - TJ Sokol Srbice 2:1 poločas 0:0

Doba hry:
45+0; 45+2
Branky domácí: 53´ Frič 1:0, 61´ Belej 2:0,
Karty domácí: 31´ Turánek žlutá, 50´ Karban žlutá, 71´ Uhlík žlutá, 73´ Frič žlutá.
Branky Hosté: 71´ Jelen 2:1.
Karty hosté: 19´ Egrt žlutá, 77´ Stibor žlutá, 85´ Zigmund žlutá.

Asistent1: Mikeš Ondřej
Sestava domácí: Turánek Vladimír (K) B, Moravec Miloslav, Šabík Jan, Fefrčík Filip, Uhlík Zdeněk, Frič David, Karban Vít, Belej Michal, Kura František, Zaržický Miroslav, Kocík Martin.
Připraveni: Králík Petr B, Bešík Jiří, Kuč Ervin.
Střídání domácí: 46´ Frič < ----- > Kuč

Vedoucí: Stibor Petr
Trenér: Luger Martin
Asistent1: Zgroch Ivo
Lékař/Zdravotník: Hodač Jiří
Masér: Prejza Petr
Sestava hosté: Starczewski Filip B, Fišer Stanislav O, Khaur Michal O, Jelen Karel (K) Z, Stibor Jan Z, Beran Ladislav O, Rollinger Zdeněk O, Egrt Denis Ú, Verbíř Pavel Z, Švábenský Adam Ú,  Zigmund Jiří Z.
Připraveni: Lipert David O, Opata Zdeněk Ú, Vrba Martin Z, Vitner Michael O, Divecký Zdeněk B.