Moduly
· Domů
· Archiv článků
· Fotogalerie
· Informace o FK Tatran
· Kontakty
· Odkazy
· Poslat článek
· Připomínky
· Sestava FK
· Seznam stránek
· Soukromé zprávy
· Statistika
· Témata článků
· Top 10
· Váš účet
· Vyhledávání
· Výsledky zápasů
Multifunkční hřiště Kadaň

WWW-Mladší přípravka

WWW - Předpřípravka r.2008/2009

Kdo je připojen
V tuto chvíli je 31 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Top list
TOPlist
FK TATRAN KADAŇ oficiální stránka: Zprávy z klubu

Vyhledávání v tomto tématu:   
[ Jít na úvodní stránku | Vybrat nové téma ]

Zimní příprava 2016

admin | Sobota, 30.01. 2016 - 19:00:57 , 422 čtenářů
Zprávy z klubu

První dva zápasy zimní přípravy odehrány.

23.01.2016 FC Chomutov - FK Tatran Kadaň 7:1

30.01.2016 FK Tatran Kadaň - FK OLYMPIE BŘEZOVÁ 5:2

Článek zatím neohodnocen Vytisknout článek Zprávy z klubu Zobrazit celý článek

TJ Krásný Dvůr pořádá turnaj.

admin | Úterý, 03.11. 2015 - 18:44:35 , 380 čtenářů
Zprávy z klubu

TJ Krásný Dvůr pořádá turnaj na ukončení podzimní části pro mužstva starší přípravky.


Turnaje se zúčastní mužstva:

Krásný Dvůr A, B,
Tatran Kadaň  A, B,
Tatran Podbořany
Spartak Lubenec
Sparta Radonice
Havran Kryry.

Turnaj se koná v neděli 15.11.2015 od 9.30 hod. na hřišti v Krásném Dvoře.
Srdečně zveme všechny příznivce mládežnické kopané.

Článek zatím neohodnocen Vytisknout článek Zprávy z klubu Zobrazit celý článek

Foto mládež 2015

admin | Úterý, 01.09. 2015 - 19:01:40 , 351 čtenářů
Zprávy z klubuČlánek zatím neohodnocen Vytisknout článek Zprávy z klubu Zobrazit celý článek

Sezóna 2015/2016

admin | Sobota, 22.08. 2015 - 13:57:10 , 294 čtenářů
Zprávy z klubu

Po sestupu do krajské 1.A třídy se rozhodl fotbalový výbor o nutném posílení A mužstva s cílem opětovného návratu do KP.
 
Letní přípravu absolvovalo mužstvo pod vedením trenéra Karla Šidlofa a asistenta Luďka Pardubského, masérem je nadále Jiří Šíma.

Sehráli jsme několik přátelských zápasů s mužstvy karlovarského KP např.
Kadaň - Nejdek 4:1, Kadaň - L.K. Vary 4:1.

Kádr na nastávající sezónu :

Brankáři : Turánek, Bartůněk (hostování Bohemians Praha 1905)
Obránci: Šabík, Moravec, Zaržický, Kocík, Sojčík (hostování L.Chomutov), Paul (hostování Sj Žatec)
Záložníci: Mikeš, Fefrčík, Krchník, Hrdina, Kiliján, Nádeník (návrat z Německa), Vejvoda (hostování Libiš Praha)
Útočníci: Cambolo, Štádlík, Karban (hostování Kryry), Brychta (hostování Pardubice)

Jinak pro zajímavost hráči Bartůněk, Vejvoda a Brychta jsou hráči prvoligové futsalové Slávie Praha a náš Kiliján hráč Teplic. Martin Kocík má navíc umožněn střídavý start do Mostu v jejich dorostu U19.

Věříme, že náš kádr je dostatečně kvalitní, aby se popral o postup zpět do KP.

Děkujeme všem fanouškům zo jejich podporu.
 

Článek zatím neohodnocen Vytisknout článek Zprávy z klubu Zobrazit celý článek

Zhodnocení uplynulé sezony 2014/15 - Fotbal

admin | Sobota, 22.08. 2015 - 13:44:46 , 272 čtenářů
Zprávy z klubu

Chtěli bychom Vás seznámit s právě odehranou sezónou 2014/15 v kategorii mužů. Po podzimní části jsme se umístili na 13. místě tabulky se ziskem 15 bodů. Na jarní sezónu jsme posílili o dva hráče Žatce Marka Paula a Víta Karbana. Dále přišel ze Spořic Jiří Kubeš. A také vypomáhali z dorostu hráči Martin Kocík a Petr Králík. Ke změně došlo i na trenérském postu Jirku Jandu vystřídal Karel Šidlf, se kterým se vrátil staronový asistent Luděk Pordubský, masérem zůstal Jiří Šíma

Takže kádr pro jarní sezónu bylo těchto 20 fotbalistů :
Turánek, Zaťko, Králík, Šabík, Moravec, Kubeš, Zaržický, Kocík, Paul, Karban, Štádlík Kiliján,Fefrčík, Krchník, Mařík, Mikeš, Cambolo, Čibenka, Spousta, Haviár.

Zimní příprava proběhla vzorově, tréninků se zúčastňovalo v průměru 12-14 hráčů. Přes hrubou tělesnou přípravu v lednu a únoru, zpestřená třeba i o spinning, samozřejmě posilování a následná regenerace (bazén) se přešlo k herním cvičením a kombinacím a také k přátelským utkáním na umělé trávě. V přípravě nic nenasvědčovalo o tom, že bychom začátek jara neměli zvládnout, zvláště když jsme porazili i vítěze karlovarského KP Březová (Sokolov) 3:1, Ervěnice 6:1, Klášterec 9:1.

Bohužel vstup do jarní sezóny se nám výsledkově vůbec nevyvedl. Prohráli jsme smolně doma s Bílinou 0:2 a pak následně na prvním Litvínově 0:3 a na mužstvo, jako kdyby padla deka. Což vyústilo v našem třetím zápase, kdy jsme podlehli Spořicím 1:4 a zranil se nám na měsíc náš jeden z klíčových hráčů Marek Paul. A následná prohra v Roudnici 0:2 dovršila bodový zmar začátku soutěže, čtyři zápasy 0 bodů. Herně v poli to nebylo tak špatné, ale nedávali jsme góly a hlavně nás srážely hrubé individuální chyby v defenzívě.

Pak jsme zabrali v Teplicích - Proboštově, kde jsme vyhráli zaslouženě 3:1. Jenže v následujícím kole jsme remizovali s Neštěmicema 2:2, když vyrovnávající gól jsme obdrželi v 89 min. a poté jsme prohráli na penalty. V dalším kole jsme zajížděli na půdu druhých Loun, prohráli jsme 0:1 vlastním gólem Jiřího Kubeše. Druhý poločas jsme vyvinuli velký tlak na branku Loun, bohužel gól se nám vstřelit nepodařilo. V dalším klíčovém zápase doma s Modrou po jasně lepším poločase 1:1, ve druhém vyrobilo naše obrana v čele s náhradním brankářem Františkem Zaťkem zbytečné chyby a z jasného zápasu pro nás, byla jasná prohra 1:5 !!! Další zápas jsme jeli na třetí mužstvo tabulky ve šluknovském výběžku do Vilémova. Kde jsme po statečném výkonu prohráli 3:4, když ještě v 70 min. jsme vedli 3:1. Poté k nám zavítal poslední celek tabulky Rumburk, který jsme vyprovodili domů hokejovým výsledkem 8:3. Pak jsme zajížděli k velice důležitému utkání pro nás do Děčína, kde jsme prohráli po boji 2:3. Po tomto zápase se pro nás začala záchrana v soutěži pohybovat v oblasti teorie. Následující kolo jsme doma remizovali v hezkém utkání se silnými Blšany 1:1, v poslední sérii na p.k. Honza Šabík mohl duel rozhodnout pro nás za 2 body, ale nedal a nakonec jsme i prohráli. Jiskřičku naděje nám pomohli vykřesat dvě těžká utkání na soupeřových hřištích. Ve Štětí výhra 4:3 a v H. Jiřetíně dokonce 5:0, kde jsme domácí doslova deklasovali. V brance ve své premiéře zachytal výborně náš 17.letý dorostenec Petr Králík a neméně dobře v obraně si vedl další 17.letý Martin Kocík. Většina zachraňujících se mužstev ale také bodovala,
někdy i zázračně ... Takže před posledním kolem s Modlanama, kteří měli ve svém kádru 4 bývalé ligové hráče, jsme věděli, že už nám půjde asi jen o prestiž, kdežto soupeři ještě o celkové druhé místo. V průběhu zápasu jsme už prohrávali 1:3, ale vůlí a obětavostí jsme dotáhli v 85 min. na 3:3. V závěru zápasu rozhodčí přehlédli 2m ofsajd a soupeř tím pádem vyhrál 3:4.

Takže jsme celkově skončili na 15.místě s 29 body a skórem 50:73, podle umístnění bychom tedy měli v příštím soutěžním roce hrát 1.A třídu spolu s dalšími sestupujícími z KP: Rumburkem, Děčínem, Spořicemi.
I v této smolné sezóně bych chtěl pochválit pár hráčů za přístup a odvedené výkony, v první řadě kapitán a dlouholetá opora mužstva Ondra Mikeš, dále Marek Paul, Víťa Karban, Lukáš Mařík. Své si odvedli Filip Fefrčík, Honza Šabík, Lukáš Štádlík, Bruno Cambolo, Martin Kocík.

Příčin sestupu bych řekl je hned několik, první mužstvo postihla v posledních 2-3 sezónách generační výměna hráčů. V loňské a předloňské nám vypomáhali hráči z Bosny, Chorvatska, Španělska, bohužel po úbytku sponzorů nešlo dále takto pokračovat. Loňské léto odešla hrát ze základu hned trojice hráčů do Německa Uhlík, Nádeník, Křivda a do Příbrami se vrátil útočník Dědovič.

Letošní sezónu jsme zkusili hrát víceméně s našimi odchovanci a chvíli to trvalo než si to všechno sedlo a závěr sezóny byl herně i výsledkově dobrý, bohužel nám utekl začátek jara a i na podzim jsme měli uhrát větší počet bodů. A poslední příčinu bych viděl v tom, že spoustu zápasů jsme si prohráli sami vlastníma chybama a chybělo nám i potřebné štěstí.

Sice nás to všechny mrzí, ale myslíme si, že při vhodném doplnění bychom mohli hrát zpátky o postup do KP. Neboť tradice a především krásný sportovní areál nás k tomu zavazuje.

V závěru bychom chtěli poděkovat Městu Kadaň a jeho zástupcům za podporu, které se nám dostává a bez této významné pomoci bychom nemohli fungovat v takovémto sportovním rozsahu. Taktéž bychom chtěli poděkovat i ostatním sponzorům za jejich zájem podpořit sportovní fotbalové aktivitu v našem městě.

Úplně na závěr bychom chtěli slíbit kadaňské veřejnosti, že uděláme vše pro to, abychom v příští sezóně opět vybojovali postup do KP.  

Článek zatím neohodnocen Vytisknout článek Zprávy z klubu Zobrazit celý článek
158 článků (32 stránek, 5 článků na stránku)
[ 2 | 3 | 4 ]
Přejít na:
Naši sponzoři
Rotace obrázků
Kalendarium
Čas: 23:34
Den: Úterý
Týden: 28
Datum: 17. července
Rok: 2018

Svátek má:

Dnes: Martina
Zítra: Drahomíra
Pozítří: Čeněk

Další zápas
Přihlášení
Přezdívka

Heslo

Bezpečnostní kód:
Bezpečnostní kód' title='Bezpečnostní kód
Do tohoto pole vložte bezpečnostní kód:

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Budete moct upravit vzhled tohoto webu, nastavit zobrazení komentářů, posílat komentáře, posílat zprávy ostatním uživatelům a řadu dalších.

PHP Scripting LanguageApache.org The WorldÃ�´s Most Popular Open Source database


© 2005 UNITED-NUKE Powered Site.

Číst naše zprávy můžete pomocí následujících souborů: RSS 0.91 RSS 0.92RSS 2.0 nebo Atom 0.3

Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.05 sekund