FK TATRAN KADAŇ oficiální stránka: Zprávy ze zápasů

[ Jít na úvodní stránku | Vybrat nové téma ]

Spravedlivá remíza.......

admin | Pondělí, 18.05. 2009 - 19:12:26
Zprávy ze zápasů

V dalším kole jsme hostili celek Baníka Souš. Toto mužstvo se nám nedaří porazit již 2 roky. A dnes se nám to znovu nepodařilo. Prostě se nám na ně nedaří, nebo nevím jak to vysvětlit. Utkání jsme nezačali špatně dobrou příležitost měl Poustka, dále Mikeš z trestného kopu ohrozil branku hostí, ale chybí nám trochu toho fotbalového štěstí. Míč se odrazí od tyče do brankáře Lilka, ale nespadne tam, kde by ho všichni chtěli vidět. A tak přišla 38 minuta a hosté se dostali po rohovém kopu do vedení zásluhou Hanzlíčka 0:1. Do poločasu se nic nestalo a tak jsme prohráli 1.poločas 0:1.
Nevím čím to, ale máme asi druhé poločasy lepší než ty první. Hned na začátku měl obrovskou příležitost Horváth, když ho ideálně uvolnil Poustka a ten tváří v tvář brankáře Lilka 100% šanci nevyužil a trefil do brankáře. Hosté zlobili z protiútoků a po našich chybách v obraně, ale i zásluhou nedisciplinovaností některých našich hráčů. Ale myslím si, že druhý poločas jsme byli lepším týmem a chtěli jsme utkání zvrátit ve svůj prospěch to se nám sice nepovedlo, ale vybojovali jsme aspoň kýžený bod z tohoto utkání. Smola vyhrál hlavičkový souboj s obráncem hostí, míč se dostal k Martinovi Poustkovi a ten v 79. minutě vyrovnal na konečných 1:1. I když jsme v závěru utkání měli několik slibných příležitostí utkání skončilo remízou.¨

asistent a vedoucí mužstva
                                                                   Luděk Pardubský

Vytisknout článek Zprávy ze zápasů Komentáře (40)

Přišlo vítězství z venku.....

admin | Sobota, 09.05. 2009 - 22:50:30

V dalším kole krajského přeboru odjeli naši fotbalisté k těžkému utkání do Litoměřic. Domácí jsou ohroženi sestupem a proto jsme hráčům, již během tréninku a v celém týdnu kladli na srdce, aby k tomuto utkání přistoupili velmi zodpovědně. A to se nám podařilo skvěle. Již ve 3. minutě se prosadil Zdeněk Uhlík a vedli jsme 1:0. Jenže potom přišel malý útlum našeho celku a nepozornost naší obrany, najednou Turánek chytil jednu šanci domácích, poté ho zachránilo břevno, ale přišla 18. minuta a bylo vyrovnáno 1:1. Sice jsme si připravili ještě několik příležitostí, ale nepodařilo se nám je zužitkovat. Poustka vyzkoušel pozornost domácího gólmana, když centr směřoval na branku domácích a ten se štěstím vyrazil na roh. Další šanci měl na hlavě Zaržický, ale překazil mu to domácí obránce, který mu ukopl balón i s hlavou na které měl tu jeho kopačku dobře znatelnou, ale penalta se nekopala. A tak za stavu 1:1 se odcházelo do kabin po prvních 45. minutách.

Do druhého poločasu jsme nastoupili beze změn. Domácí se tlačili na naši branku, zahrávali nespočet standardních situací, ale naše obrana, v čele s brankářem Turánkem se již tolik nedopouštěla chyb, a tak přišla 63. minuta a kapitán Ondra Mikeš poslal svoji vizitku domácímu brankáři, když krásnou střelou z 20m, těsně nad zemí zvýšil na 2:1. Domácí se snažili udolat dobrý výsledek, ale hra se jim nedařila tak jak chtěli. Rozuzlení tohoto zápasu měl na kopačce Martin Poustka, který v 80. minutě se objevil sám před gólmanem, ale ten zázračně vyrazil na roh jeho prudkou střelu. V další šanci se objevil Sachar a ten šel sám na domácího brankáře, ale těsně minul vedle branky domácích. A tak přišla 90. minuta a prosadil se Martin Poustka, který si chytře počkal na naší půlce a potom vyrazil, když odkop naší obrany domácí nezachytili a Poustka propálil brankáře domácích a upravil na konečných 1:3.
   Tímto vítězstvím jsme poskočili i v tabulce pravdy, kdy na našem účtě byl -1bod. Klukům samozřejmě patří dík za předvedený výkon.
    V dalším kole hostíme v Klášterci mužstvo Souše na které se nám v posledních letech vůbec nedaří. Na podzim jsme tam prohráli 4:1, letos v poháru dokonce 6:1 a tak se pokusíme o to, abychom tuto malou černou můru konečně porazili.

asistent a vedoucí mužstva.

Vytisknout článek Zprávy ze zápasů Komentáře (26)

FK Tatran Kadaň - FC Jiskra Modrá. Až druhý poločas přinesl na naší hře zlepšení

admin | Úterý, 05.05. 2009 - 20:33:26

Další utkání jsme hráli na domácím hřišti s Modrou, která je ohrožena sestupem a tak nám bylo jasné, že se potřebují dostat o nějakou tu příčku výše. To se jim dařilo již od 18 minuty, kdy hostující kapitán Štercl otevřel skóre nařízenou penaltou na 1:0. První poločas byl pro naše mužstvo velkým zklamáním. Nedokázali si přesně přihrát, udržet balón na svých kopačkách, prostě nic nešlo. Proto jsme se domluvili s trenérem již před poločasem, že s tím musíme něco udělat. První věc byla ta, že musel odstoupit Martin Poustka, který se necítil vůbec dobře (viróza). Tak jsme museli řešit otázku dalšího útočníka, ale rozhodnuto bylo rychle. Na hřiště šel Smola a od začátku druhého poločasu byl na hřišti hodně vidět. Nejdříve sestřelil hostujícího gólmana, ale potom připravil několik dobrých příležitostí. Na začátku druhého poločasu se trefil pěknou ranou ze šestnáctky Ondra Mikeš a srovnal skóre na 1:1. V 56. minutě využil Zapský chybu obrany hostí a na dvakrát zvýšil na 2:1. Po té nás opět rozhodčí Záňka překvapil odpískanou penaltou a opět Štercl vyrovnal v 66. minutě na 2:2, ale to se nestalo pro naše mužstvo osudné. Chtěli odčinit výkon z prvního poločasu a tak se snažili dostat Modrou pod tlak a vyhrát utkání. To se začalo naplňovat již v 75.minutě, kdy se podruhé v zápase trefil Mikeš z penalty. Stav 3:2 mohl vylepšit i Ivan Kolář, který šel sám na branku hostí, ale v poslední chvíli mu balón poskočil na špatném terénu a minul branku. A tak přišla velká chvíle našeho Smoly, nejdříve jsme takticky poslali Moravce na hřiště a ten připravil šanci právě pro Smolu a ten rozhodl o našem vítězství 4:2 již v nastaveném čase.
Děkuji hráčům, že se dokázali zvednout a ukázali v sobě chuť po vítězství, a že fotbal hrát umějí.

Vytisknout článek Zprávy ze zápasů Komentáře (96)

A jak se říká do třetice všeho nejlepšího.

admin | Pondělí, 20.04. 2009 - 15:03:43 , 1203 čtenářů

V dalším kole krajského přeboru jsme hostili na "domácím hřišti" v Klášterci mužstvo Štětí. Zápas se pro nás začal velmi dobře vyvíjet. Hned na začátku jsme měli dvě výborné šance. Tu první měl na hlavě Uhlík, ale těsně minul po rohu Poustky. Další měl na noze Zaržický, kdy ho opět ideálně našel Poustka, ten šel sám na brankáře hostí a dvakrát jeho šanci zmařil. A tak muselo přijít právě Poustkovo rozuzlení našeho tlaku, kdy dostal přihrávku za obranu hostí, sám se chopil zodpovědnosti a vstřelil v 18.minutě náš první gól. Po vstřelené brance jsme však přestali hrát a hosté toho využili, kdy po trestném kopu Blína srovnali na 1:1, i když Štětí nepředvádělo kvalitní výkon. Tak skončil poločas.

Do druhého poločasu jsme nastoupili v té samé sestavě i když zranění Poustky, který si při rozcvičení natáhl sval, ale i přes tuto bolest vydržel až do 63.minuty, kdy zahrával rohový kop a míč se odrazil od břevna až k našemu Zaržickému a ten v pohodě zasunul na 2:1.
    Za zmínku stojí i povolaní rozhodčí na tento zápas. Holakovský, Materna a Mecl. První dva se ovšem podepsali na hře zcela vyjímečně. Materna jako asistent si pletl zápas se železnicí a měl praporek snad desetkrát nahoře a ten druhý mu pěkně pískal, jak mával. To vyústilo v to, že naši hráči obdrželi 5. žlutých karet. A závěr utkání vyšel taky skvěle rozhodčímu, kdy asistent Mecl ukázal hlavnímu pořadateli nastavení 3. minut, ale najednou z toho bylo minut 6. Hosté v této době zahrávali 5 standardních situací a rozhodčí Holakovský zůstával ledově klidný, i když už měl být konec utkání. Utkání nakonec skončilo 2:1 pro naše barvy. Tímto vítězstvím jsme se dostali do klidných vod tabulky. Další utkání hrajeme v neděli v Neštěmicích od 17:00 hodin. Dík patří celému mužstvu.

Luděk Pardubský

Článek zatím neohodnocen Vytisknout článek Zprávy ze zápasů Komentáře (30) Zobrazit celý článek

Už se to stalo.

admin | Neděle, 12.04. 2009 - 19:42:14 , 731 čtenářů

Tak vážení sportovní přátelé už se to stalo. V sobotu jsme nastoupili na hřišti Oldřichova. S tímto mužstvem jsme měli velmi špatnou bilanci. Ve třech utkáních jsme získali pouze jeden bod a tak jsme chtěli tuto bilanci vylepšit. A zároveň navázat tak na vítězství z minulého kola a poposkočit v tabulce zase o nějaký ten stupínek výše.  .....

9 článků (2 stránek, 5 článků na stránku)